התקנת חדר קולנוע לווילות יוקרתיות

איזה מענג זה לעצום עיניים ולדמיין את עצמנו יושבים בוילה היוקרתית שלנו, מחשיכים את החלל, מערכת קול מקיפה אותנו מכל כיוון ולאט נפרש מולנו מסך מתוך מערכת קולנוע ביתית עליו מרצד סרט רומנטי או בעצם בכלל משחק כדורגל…

עכשיו ניתן לפקוח את העיניים ולהבין שלא מדובר בחלום. היום כל תכנון נכון וחדשני של אדריכלות ועיצוב פנים יכול להכיל בקלות התקנת מע' קולנוע לבית פרטי. בשנים האחרונות, יש מגמה למעבר לחיים במסגרת בית חכם, לכן כמעט בכל תכנון אדריכלי של בית יוקרתי האריכלים והמעצבים שמים דגש בתהליך עיצוב פנים לבית אשר כולל מערכת קולנוע איכותית לבית.

מוצרי הבית החכם

בית חכם מכיל מוצרים שהם למעשה מערכות משוכללות כמו מערכת קולנוע ביתית, מערכת אזעקה או שליטה על איטום של חלונות או פתיחתם, שליטה על תאורה, על הדוד חשמל, הנעילה של הבית ועוד. בית חכם לא רק נחשב למערכת הפעלה, מדובר בעיקר בדרך חיים חדשה, שיפור באיכות החיים והנאה משמעותית לכל יושביו.

מערכת קולנוע ביתית בוילה יוקרתית

אם כן בית חכם כולל מערכת קולנוע שמורכבת ממגבר ורמקולים שמאפשרים חוויה כמו בית קולנוע ממוסיקה וסאונד באיכות הכי טובה שיש. התקנה כזו היא לא סיפור זול אך יש הרבה אנשים שמעוניינים בפינוק הזה ומרשים לעצמם להכניס בחשבון את המערכת הקולנוע הביתית כבר בשילוב התכנון ובעיצוב פנים של הבית.

מה זה חדר קולנוע ביתי?

חדר זה הוא חדר שבו ניתן לצפות בסרטים על גבי מסך מקרן והתחושה היא תחושה זהה לחוויה בקולנוע. יש שחושבים שהחוויה היא אפילו גדולה יותר מקולנוע, חדר שמעוצב בקפדנות ושייך רק למספר מצומצם של צופים. עוד יתרון מרכזי של חדר קולנוע ביתי הוא בכך שאין הגבלה לצפייה רק בסרטים. מערכת זו מאפשרת חיבור לאמצעי תקשורת נוספים כמו מחשב, אייפון, אינטרנט וכדומה ומאפשר מגוון שלם של תכנים כמו סדרות, קליפים, הרצאות, קונצרטים ועוד. חדר קולנוע ביתי מעניק  לכל הנוכחים בו אווירה של יוקרה ואיכות צפייה מקסימלית.

ניתן ליצור מערכת קולנוע בכל חלל אחר בווילה?

חדר קולנוע ביתי לא מוכרח להיות בחדר ספציפי שרק הוא מותאם למערכת קולנוע ביתית ומקרן. אפשר ליצור חדר קולנוע ביתי בכל חדר שינה או בחלל הסלון של הווילה. כל התקנה בבית החכם תביא לכך שעל ידי לחיצה על שלט חכם, כל מערכות הבית יהפכו את החדר קולנוע ביתי.

נסכם

חדר קולנוע ביתי הוא בהחלט שדרוג בכל מעבר למגורים בתוך בית חכם או וילה שתוכננה על ידי אדריכלים לווילה עם מערכות של בית חכם. מערכת קולנוע ביתית היא חלל שמאפשר צפייה בכל תוכן שרק נחפוץ בו עם החברים, הילדים עם הבן זוג או החברה, באירועי יום הולדת או מסיבות משפחתיות ועוד.

Speak Your Mind

*