מצלמות אבטחה לבית – בית חכם

בשנת 2013 הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה נתונים שהעידו על כך שאלפי בתים בישראל נפרצו באותה השנה. נכון לשנת 2015 אנו עדיין פותחים את העיתונים ונתקלים בידיעה זו או אחרת על פריצות לבתים, גניבות ומעשי וונדליזם נוספים. כאשר מדובר על מעשה פלילי המתרחש מחוץ לביתנו, האחריות היא של המשטרה וגורמים חיצוניים נוספים, אך כאשר מדובר על מניעת התרחשות מעשה פלילי זה בביתנו, האחריות היא שלנו בלבד ולכן ניתן לראות שבשנים האחרונות יותר ויותר בעלי דירות רוכשים מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה לבית ושערים חשמליים שמקשים על הכניסה לבית.

לא מסכנים את המשפחה! מיגון מקסימאלי!

כל אחד מעוניין להבטיח לעצמו ולמשפחתו מיגון מקסימאלי שיוביל לתחושת ביטחון בבית וכל אחד בוחר את הדרך המתאימה לו על מנת להגיע לתוצאה זו. בעידן הבית החכם יש אנשים רבים ששוכרים את שירותיהם של אנשי מקצוע שיתקינו עבורם מערכת אזעקה מתוחכמת לבית שכוללת גם מצלמות אבטחה לבית וחיבור למוקד. אחרים מחליטים להסתפק בדלת כניסה מאסיבית וצילינדר משוכלל. כל אחד והדרך שלו להבטיח לבני משפחתו שאף אחד לא יוכל לחדור לביתם באישון לילה, לסכן את חייהם ולגנוב רכוש יקר. נכן לשנים האחרונות, תופעת הפריצות לבתים בישראל היא עדיין תופעה כואבת שמתרחשת בתדירות גבוהה, נכון לשנת 2014 נפרצו מעל 25,000 דירות בישראל ולכן בעת הפיכת הבית שלכם לחכם, חשוב לכלול במערכת החכמה גם את השליטה בשער החשמלי, נעילת הדלתות, בקרה ופיקוח של מצלמות אבטחה לבתים, מערכת אזעקה מתוחכמת ופתרונות נוספים במסגרת הבית החכם.

מתאימים מצלמות אבטחה לבית

יש סוגים שונים של מצלמות אבטחה לבית וטרם הקנייה תמיד מומלץ לפנות אל חברה שמומחית בתחום הבית החכם ומוצרי אבטחה וזאת על מנת לקבל ייעוץ אודות אותן מצלמות אבטחה שמתאימות לביתכם. האפשרויות שעומדות בפני כל בעל בית הן:

מצלמת כיפה לבית –  מצלמה בעלת עיצוב אסתטי שמתאימה למתחמים סגורים (חנויות, מחסנים, משרדים ובתים). יש סוגים שונים של מצלמות מסוג כיפה וחשוב לבחור במצלמה בה ניתן לכוון את העדשה ומצלמה בה יש חיישן אינפרה אדום שמאפשר צילום גם בשעות החושך.

מצלמה נסתרת – אידיאלי אם אינכם מעוניינים שמישהו יחשוד שיש מצלמה בבית. ניתן להסתיר סוג זה של מצלמה בכמעט כל מקום בבית. ניתן לקנות מצלמות נסתרות שנראות כמו למשל חיישני עשן, גלאי נפח ועוד.

מצלמת צינור-מצלמות בעלות עמידות גבוהה בפני תנאי מזג אוויר משתנים ולכן אידיאליות גם לשטח החיצוני של הבית. איכות התמונות של מצלמות אלו גבוהה.

כעת, כל נותר הוא לבחור לקבל ייעוץ מחברה שמומחית בתחום מכירה של מצלמות אבטחה לבית, לוודא שהקניה מלווה בתעודת אחריות על המוצר ולבחור בחברה שמומחית בכל הקשור אל התקנות מצלמות אבטחה בבתים חכמים ותחזוקה של המצלמות לאורך השנים. בהצלחה!

Speak Your Mind

*