6 דוגמאות למטבח חכם בבית

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר את הביטוי גאדג'אטים.
ביטוי זה נכנס לעולמות תוכן שונים, ומאפיין גישה חדשנית לפיה אנחנו יכולים ליהנות ממגוון אפשרויות הפעלה באמצעות כלים ומכשירים ייחודים, אשר הופכים את חיינו להרבה יותר נוחים ופשוטים – כמו שבית חכם צריך להיות. פשוט וקל.

בדרך כלל כשאנשים חושבים על גאדג'אטים, הם חושבים על מכשירים אלקטרוניים קטנים שעושים דברים גדולים, זה לא תמיד כך, הדוגמא הטובה היא גאדג'אטים למטבח. בדוגמא זו אנחנו יכולים מגוון רחב של אמצעים שהופכים את העבודה במטבח להרבה יותר נוחה ופשוטה, למרות שאותם גאדג'אטים אינם בהכרח מכשירים אלקטרוניים כפי שהיינו מצפים.

בחלק הבא נציג מגוון דוגמאות של גאדג'אטים למטבח, אשר ניתן לרכוש בחנויות ובאתרי אינטרנט שמשווקות מוצרים וכלים למטבח. ניתן לרכוש אותם כמתנה לבני משפחה או חברים וכן לשימוש עצמי.

6 דוגמאות לגדג'טים למטבח

פותח צנצנות – נתקלים בצנצנות עקשניות שלא נפתחות בכוח הזרוע? גאדג'ט מיוחד מאפשר לפתוח את הצנצנת בצורה נוחה ובלי להפעיל הרבה כוח. מדובר בפותחן שמקיף את הצנצנת ובעזרת משיכה קלה הוא פותח אותה.

מעמד לבננות – יש פירות שאף פעם לא ברור איפה נכון לשים אותם וכיצד. במקרר, בקערה בחוץ, בעמידה, בשכיבה. בננות זו דוגמא טובה לכך. מה הפתרון? מעמד מיוחד שמאפשר לתלות אותן ובכל פעם שרוצים לאכול בננה אחת, מושכים ואוכלים.

טיימר – אחד הקשיים איתם מתמודדים אנשים שמבשלים היא לדעת מתי בדיוק האוכל מתחמם, מתי בדיוק אפשר להוריד אותו מהסיר. זו הסיבה שמשתמשים בטיימר. למשל, טיימר לחימום ביצים. מכניסים אותו לסיר עם המים והביצים, מדליקים, ואחרי כמה רגעים הטיימר מורה שהביצה מבושלת ואפשר להוציא אותה מהמים.

חותכנים – כל מטבח צריך חותכן לפירות, ירקות, ביצים, אך אנחנו לא חייבים להסתפק בחותכן רגיל. אנחנו יכולים למצוא מגוון חותכנים בשלל סוגים, כך ניתן לפרוס את הירקות והפירות לפרוסות, ספיראלות ועוד מגוון צורות נוספות.

שייקרים – תחשבו שאתם מסיימים אימון קשה וכל מה שבא לכם זה שייק עשוי במגוון פירות וירקות, ובלי לעבוד קשה מדי. מכניסים את כל מה שרוצים בשייק אל תוך השייקר, הוא מערבל אותם, חותך ומעבד, וכשאנחנו מסיימים לעבוד איתו, אנחנו נהנים משייק איכותי, טעים ובריא.

סושי רול – מזה זמן הסושי הפך להיות אחד המאכלים האהובים על הישראלים. אז למה להסתפק במגשי סושי מוזמנים או בארוחות במסעדות? סושי רול מאפשר להכין בבית, בקלות. הוא מאפשר לגלגל את האורז עם האצה, ולהכניס בפנים את מה שרוצים בשביל ליצור סושי כמו ביפן.

Speak Your Mind

*