חמש סיבות מדוע תרצו להפוך את הבית שלכם לבית חכם

יש סיבות רבות- יותר מחמש!- מדוע תרצו להפוך את הבית שלכם לבית חכם. כיום, בעידן הדיגיטאלי, כאשר טכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת, ניתן להטמעה במערכות שונות, הבית החכם הוא בהישג ידם של אנשים רבים, לרבות מי שביתם לא תוכנן מלכתחילה, בכוונת מתכנן, כבית חכם. ניתן "להחכים" את הבית גם בהינתן תשתיתו הישנה, הפגומה בחלקה.

מערכת בית חכם מאפשרת ליהנות מבית חם, איכותי, בטוח ובטיחותי. זה בית שדייריו חשים שכל המתחם שלו הוא אזור נוחות אחד גדול. הבית החכם  משדרג את איכות החיים, מוזיל ומפחית את עלויות החשמל, מקל על שגרת החיים היומיומית, ומאפשר ליהנות מהחיים.

  1. בית חכם מאפשר לכם ליהנות מהמערכות הטכנולוגיות המתקדמות והמשוכללות ביותר.
  2. בית חכם מאפשר שליטה מרבית ומיטבית על כל מתגי החשמל שבו  גם כשאתם נמצאים מחוץ לבית. הוא מייתר את הצורך בנוכחות של מי מבני הבית על מנת לבצע פעולות כגון הרמת מתגים או הורדתם. היתרון החשוב של האפשרות לשלוט על מערכות החשמל שבו הוא בכך שגם אם נזכרים, לפתע, בדאגה ובבעתה, כי הייתם אמורים להדליק מכשיר או לכבותו ולא עשיתם זאת לפני שיצאתם מהבית ונעלתם אותו, תוכלו לעשות זאת גם בעודכם שוהים מחוץ לו. אין הכרח להגיע הביתה  לאלתר על מנת לעשות זאת.
  3. בית חכם הוא בית מוגן ובטוח יותר, כאשר המערכת כוללת גם מצלמות אבטחה. המצלמות המתעדות הכול 24/7 עשויות לספק לכם ראיות על מנת להוכיח טענות או להפריכן.
  4. בית חכם הוא בית שערכו רב יותר. תוכלו, אם תרצו או אם תיאלצו לקבל עליו סכום גבוה יותר ככל שמוטמעות בו מערכות מתוחכמות יותר.
  5. בית חכם מושתת על תשתית אלחוטית, המייתרת את הצורך לרשת את כל הבית בכבלים העלולים להוות לא אחת מכשול פיזי בתוכו ולהוות גורם הסופח אבק ולכלוך כאשר הוא מונח ( לא אחת מוזנח) על הרצפה.

כולנו אוהבים להיות בשליטה…

 חשוב לציין, כי האפשרות להתאים את המערכת לכל גודל ולכל מבנה פנימי של הבית הופכת את הבית החכם לבית גמיש ומותאם באופן אישי לאורח החיים של דייריו. המערכת ההופכת בית לחכם היא פשוטה מאוד לשימוש ולהפעלה באמצעות מתגים חשמליים (מעוצבים לנוי ולהידור הבית) המופעלים בנגיעה אחת רכה של כרית האצבע הקטנה…

שימוש בטכנולוגיית רדיו ובהעברת אותות אלחוטיים ( טכנולוגיית (ARANET מאפשרים לדיירי הבית החכם ליהנות מהיתרונות ומהתועלות הרבים הגלומים במערכת, ללא כל צורך להתקין תשתיות פיזיות נוספות או להרחיב ולשדרג תשתיות קיימות.

מערכת בית חכם מאפשרת לדייריו להימצא כל העת ובכל מקום בשליטה מלאה על התאורה בביתם, על תריסיו, על דוד החשמל, על הוילונות, על מערכת מיזוג האוויר, על מערכת האבטחה ועל כל מה ששליטה מלאה ורצופה עליו מבטיחה שגרת חיים טובה ונוחה.

Speak Your Mind

*