חיסכון בחשמל – מפסק דוד אלחוטי

אין זה סוד שהעולם הטכנולוגי שלנו מתפתח בכל רגע נתון. מכוניות ללא נהג, בתים חכמים ורשת אינטרנט אחת שמעבירה כמויות אינסופיות של מידע ופקודות בצורה מהירה ויעילה. אנו כבני אדם מחפשים להשתפר ולהתקדם כל הזמן בכדי להקל על משימות היום יום שלנו ולנצל את הזמן לעשיית דברים מועילים ומשמעותיים.

כחלק מהפיתוחים הבלתי נגמרים, מפסק דוד אלחוטי תפס את מקומו כאמצעי טכנולוגי מועיל ואף נחוץ בכדי לחסוך כסף ולמנוע פגיעה מיותרת באיכות הסביבה. על ידי מפסק שנשלט מרחוק ניתן לבצע מספר פעולות שיוודאו שאין זליגה ולאפשר תזמון מושלם למים חמים כאשר אנחנו חוזרים הביתה.

מה זה דוד חשמל וכיצד הוא עובד?

עקב עונת קיץ ארוכה ביותר, ארץ ישראל מבצעת שימוש בדוד שמש במרבית המקרים אך בעונת החורף לרוב יש שימוש בדוד חשמל. דוד זה בעצם מהווה מיכל חימום שבתוכו בנויה מערכת חימום מורכבת שעשויה מצינורות נחושת. בעת הפעלת החשמל, צינורות אלה מתחממים לטמפרטורה גבוהה במיוחד וגורמים לחימום המים שנמצאים במיכל.

בניגוד לדוד הסולארי, אין צורך להרכיב את דוד החשמל על גג ביתנו ואף רצוי למקם אותו ככל הקרוב לצינורות המיועדים לו בכדי שתהיה זרימה איכותית של מים חמים. מערכת החימום הפנימית מביאה לתוצאות מהירות ואיכותיות מצד אחד אך מצד שני מדובר על מכשיר טכנולוגי בזבזני ביותר.

בשביל מה נחוץ מפסק דוד אלחוטי?

כאמור, הדוד החשמלי מייצר מים חמים באופן רציף וקבוע וללא תלות במזג האוויר אך עם היתרונות הללו מגיעים גם חסרונות שאנו לא יכולים להתעלם מהם. ראשית, הפעלת דוד החשמל הינה הוצאה כלכלית בעלת נפח רציני וחשבונות החשמל החודשיים עלולים לטפוח באופן משמעותי. כל שעת חימום בדוד חשמל תעלה לנו בין 1.5- 2 ₪ ובכדי לחמם מספיק מים למשפחה ממוצעת שמונה 4 נפשות תזדקקו לשעתיים של חימום.

מפסק דוד אלחוטי יוודא שאתם מפסיקים את תהליך החימום בזמן הנחוץ, חוסכים בשימוש בחשמל וכתוצאה מכך בפגיעה באוזון. בנוסף תזמון נכון של הפסקת העבודה תעזור לכם להימנע מבלאי עתידי של גוף החימום.

אז איך זה עובד?

מפסק דוד אלחוטי יותקן באופן קל ופשוט על מערכת החימום של הבית. המפסק עצמו הוא בעל גוף חיישנים שמודד בצורה מדויקת את האנרגיה שנכנסת אל עבר מערכת המים ואל מחוצה לה. על פי השימוש היום יומי בדוד החשמל, המפסק לומד את התבנית הרצויה ומנתח את המידע שהחיישנים שלו קולטים.

בעל הבית יכול לשלוט על המפסק באופן אבסולוטי על ידי שימוש באפליקציה בטלפון, לעקוב אחר המידע שמתקבל ולשנות את ההגדרות בהתאם לצרכיו האישיים. כמובן שניתן גם להפסיק או להפעיל את המערכת באופן ידני ולשנות את לוח הזמנים של מועדי חימום מערכת המים הביתית. בנוסף, המערכת תתריע על כל נזילה שנגרמת בכל חלקי מערכת החימום ותתריע בעת תקלות.

אם ברצונכם לחסוך כסף והימנע מפגיעה ממושכת באיכות הסביבה, התקינו אצלכם מפסק דוד אלחוטי ושלטו עליו באמצעות הטלפון הנייד. מעבר ליתרונות הללו, אפקט הנוחות מקסימלי ללא צל של ספק.

Speak Your Mind

*