גינדי תל אביב – בנייה חכמה

בנייה חכמה הופכת אט אט לסטנדרט מקובל יותר ויותר – ואך טבעי הוא שפרויקטים מתקדמים כגון גינדי תל אביב יאמצו את העקרונות והמרכיבים של הבית החכם.

גינדי תל אביבבאמת פרויקט של פעם ב-100 שנה

אמנם פרסומאים מחויבים להפריז בבואם לתאר את המוצר אותו רוצים לשווק, אבל עושה רושם שהמיתוג של גינדי תל אביב, "פרויקט של פעם ב-100 שנה" אכן הולם אותו.

ראשית, מיקומו של הפרויקט: הוא ממוקם במרכז תל אביב, בין הרחובות קרליבך, החשמונאים ודרך בגין (במקום בו פעל עד לפני שנים לא רבות השוק הסיטונאי, שכמובן כבר אינו מתאים לשכון במרכז עיר גדולה ואכן הוא כבר היווה מוקד לבעיות רבות, בעיקר תחבורתיות). המיקום המרכזי של הפרויקט – במרכזו של ציר התנועה והעסקים שנמתח בין רכבת מרכז לבין התחנה המרכזית החדשה כשביניהם בין השאר מגדלי עזריאלי ומתחם שרונה, וגם הרכבת התחתית צפויה לנוע לאורכו – מבטיח שגם הוא יהיה מרכזי.

שנית, המגורים: הפרויקט כולל בשלב הראשון 11 מבנים חדשניים בני 14 קומות כל אחד ובסה"כ קרוב ל-800 דירות שזכו למפרט טכני מרשים במיוחד כולל לא מעט אלמנטים של בית חכם, וגם בניית המבנים עצמם היא בנייה חכמה בשיטות חדשניות וחומרים מתקדמים. בשלב השני הרף צפוי עוד לעלות כשאל 11 הבניינים יצטרפו עוד 4 מגדלים (שזכו לשם Love Tel Aviv) ואשר על תכנונם הופקדו שניים ממשרדי האדריכלים הטובים ביותר בארץ ולמעשה הם כאלה שעומדים גם בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים, "ישר" ו"יסקי מור סיוון". התוצאה: מגדלים בני 48 קומות שגם צורתם חכמה – צורת תלתן המספקת מקסימום נוף לכל דייר במגדלים. באופן טבעי גם הדירות עצמן יהיו חכמות ומתקדמות ויספקו חווית מגורים יוצאת דופן.

בנוסף עתיד הפרויקט לכלול גם מרכז ספורט רחב ידיים בן 3 קומות, מתחם מתקדם עבור מערכת החינוך ובו 9 גני ילדים שמציגים את הדור הבא של גני ילדים וכן בית ספר יסודי בסטנדרט דומה, קניון בוטיק יוקרתי ופארק מרהיב עין – ובסך הכל קל להבין מדוע פרויקט גינדי תל אביב שמעורר עניין כה רב זוכה למחמאות רבות.

המרכיבים העיקריים של בית חכם

באופן טבעי פרויקט מתקדם ומסקרן מושך אליו אוכלוסיה ברמה גבוהה ואכן בין מאות האנשים שכבר רכשו דירה באחד הבניינים של גינדי תל אביב (שיווק שלב א' הושלם כמעט לחלוטין ו-99% מהדירות נמכרו; שיווק שני המגדלים הראשונים מתוך ה-4 של שלב ב' החל בקיץ 2015 וכבר בשלב ההשקה נמכרו למעלה מ-450 דירות מתוך כ-770 בסך הכל) נמצאים כמה מהשמות הבולטים בתחומי העסקים, הפיננסים ועוד.

כמובן שאותם דיירים הנמנים על השכבות הסוציו-אקונומיות הגבוהות לא מסתפקים רק במגורים בפרויקט בולט אלא מבקשים להבטיח לעצמם דירה שמאובזרת במיטב הטכנולוגיות, ובפרט במרכיבים העיקריים של בית חכם:

* ביטחון ואבטחה – מערכות בקרה ושליטה מתוחכמות המזהות מידית כל ניואנס חריג בין כתלי הבית ומעדכנות את בעלי הבית (בסמארטפון, או בכל דרך אחרת) וכן מפעילות אוטומטית תוכניות בהתאם להתנהלות החריגה (למשל הזעקת חברת אבטחה, הפעלת אזעקה וכו').

* תנאים אופטימליים 24/7 – מאפיין מרכזי נוסף של בית חכם, בין אם בפרויקט גינדי תל אביב ובין אם בכל מקום אחר (וגם בבתים שאינם של בני עשירון העליון, שכן מחירן של מערכות חכמות הופך ידידותי יותר ויותר ככל שהטכנולוגיות מתפתחות), הוא הבטחת תנאים אופטימליים בכל דקה מדקות היממה וזאת בהתאם להעדפותיהם של בני הבית השונים. במסגרת זאת מופעלים אוטומטית פתרונות חימום/קירור כולל לקראת הגעתנו הביתה, תריסים נפתחים ונסגרים בהתאם למצב השמש וכו'.

Speak Your Mind

*