בית מוגן

אבטחת הבית על ידי מצלמות אבטחה הינו פרט חשוב בימים אלה. כיום אנו חשופים לוונדליזם ופריצות כתוצאה מכך בתי אב רבים במדינת ישראל החליטו כי הם מתקינים מצלמת אבטחה בביתם, לעיתים תוכלו להיתקל במצלמות דמה אך הן יהיו זהות לחלוטין למצלמות האמתיות לכן לא תוכלו להבדיל בניהן. חוששים מפורצים? במאמר הבא תוכלו לקרוא על כל הסיבות שמסבירות למה כן כדאי לכם להתקין מצלמות אבטחה לבית.

מצלמות אבטחה – כל מה שרציתם לדעת

שוקלים להתקין מצלמות אבטחה לבית ? מדוע אתם שוקלים להתקין מצלמות אבטחה בביתכם? על מנת ליצור הרתעה? או למעשה עברתם פריצה בעבר ? רוצים להרגיש מוגנים? כמה סיבות עיקריות:

ליצור הרתעה – לעיתים בתים פרטיים גדולים חוששים כתוצאה משטחה הרב של הקרקע כי הם מהווים נקודה חמה עבור הפורצים השונים ולכן, הם מאבזרים מצלמות אבטחה סביב ביתם ומגנים עליו באמצעות טכנולוגיה זו.

יצירת סביבה בטוחה – זהו לא סוד כי המצב הביטחוני והכלכלי כיום במדינת ישראל רעוע, כתוצאה מכך הצורך להגן על עצמכם גדל ולכן, חשוב כי כל אזרח יגן על עצמו בדרך כלשהי, יש המצטיידים בגז פלפל כדי להגן על עצמם ויש אזרחים אשר מגנים על ביתם על אזעקות ומצלמות אבטחה.

סוגי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה נסתרות – במקרה בו אנו לא רוצים ליידע את המצולמים כי הם מצולמים אנו נבחר במצלמות אבטחה נסתרות, על מנת לתפוס אותם על "חם" . מצלמות אלו הם מצלמות קטנות אותן ניתן להחביא בשלל מקומות כגון: תקרה, גלאי עשן, שעוני קיר וכדומה. במצלמות אלו נשתמש ברוב הפעמים כאשר אנו רוצים להפליל מישהו כגון : לבדוק אם עוזרת הבית שלכם גונבת ממכם, מטפלת אשר סועדת אדם מבוגר, בגידות וכדומה.

מצלמת דמה – אם אינכם רוצים להשקיע תקציב בהתקנת מצלמות אבטחה אמיתיות תוכלו להתקין מצלמות דמה על מנת לייצר הרתעה בקרב הפורצים, מצלמה זו לא תעלה על מאה וחמישים שקלים, כך שבתקציב זעום תוכלו להרתיע את אותם הפורצים.

מצלמת IP מצלמה זו היא למעשה מצלמה אשר מצלמת את המתרחש ומעבירה את הנתונים למחשב שלכם או לחילופין לסמארטפון שלכם, כך תוכלו להיות ערים למתרחש גם כשאתם יושבים על הספה בבית, חיסרון המצלמה הוא שהיא לא מגיעה עם זיכרון ולכן היא לא תזכור עבורכם את הרגעים אותם תרצו לתעד.

לסיכום, מצלמות אבטחה לבית נועדו על מנת ליצור הרתעה בקרב הפורצים, לתפוס אנשים על חם בזמן מעשה לא כשורה וכמובן בסופו של יום להגן על מקומכם הפרטי. את המצלמות תוכלו למצוא בשלל גדלים ובשלל צורות, אם ברצונכם להתקין מצלמה אך ורק כדי ליצור הרתעה תוכלו לבחור במצלמות הדמה ובכך ליצור הרתעה בקרב הפורצים. מצלמת אבטחה יכולה להגיע למחירים גבוהים אך בחרו עבורכם את המצלמה הטובה ביותר אשר מתאימה לצרכים שלכם.

Speak Your Mind

*