כיצד מומלץ לצבוע בית חכם

האם יש לכם בית חכם או אתם מתכננים לשדרג את הדירה וליהנות מאיכות חיים גבוהה? ובכן, לאחר התקנת מערכת מודולרית של בית חכם כדאי להשקיע עוד קצת גם בעיצוב הנכס. לא חייבים לקחת הלוואה או להיכנס למינוס גדול, אפשר להזמין צבעי מקצועי לצביעת הנכס וליהנות משדרוג משמעותי באיכות החיים ובעיצוב הדירה.

צביעת דירה מרוהטת לפני או לאחר התקנת מערכת בית חכם אינה עניין של מה בכך. יש לשים לב לפרמטרים רבים ומגוונים כמו מיקום השקעים, סוג התאורה, עיצוב רצוי, שטח הדירה ועוד. עליכם לזכור כי בעת התקנת מערכת בית חכם נהוג להחליף את רוב השקעים והתקעים בדירה, לכן מומלץ להזמין עבודות צבע מראש ולבצע את צביעת קירות הנכס לפני החלפת השקעים. כמו כן, את עבודות הצבע יש להתאים לסוג המערכת של הבית החכם, כיום יש מערכות מתקדמות אל חוטיות כך שאין צורך לסלול חוטים ברחבי הדירה, וכך אין צורך גם לחפור ולקדוח בקירות, לפרק אריחי חיפוי, להרים אריחי ריצוף וכיוצא בזה.

בית חכם הוא שם נרדף לאיכות חיים וליוקרה

רבים חולמים על מגורים בבית חכם, חדשני ומתקדם, מערכת בית חכם נחשבת לשם נרדף לאיכות חיים גבוהה, ליוקרה ולחדשנות. כיום, לאור הירידה המשמעותית במחירי מערכות בית חכם, כל אחד יכול להתקין בביתו מערכת מודולרית ומתקדמת במחיר שווה לכל כיס.

לפני התקנת המערכת והפיכת הבית לחכם, כדאי להתייעץ עם החברה ממנה מזמינים את המערכת. חשוב לבדוק האם התקנת המערכת מחייבת קידוח בקירות, פירוק אריחי חיפוי וריצוף וכדומה. במידה וההתקנה מחייבת חיווט ברחבי הבית כדי לחבר את האזעקה, מערכות המיגון, תריסים חשמליים ושקעים, כדאי לתכנן שיפוץ קל בנכס כדי לשדרג את עיצוב הפנים וליהנות משקט נפשי לאורך זמן ומאיכות חיים גבוהה יותר.

אמנם, יש מערכות מודולריות עם פתרונות אל חוטיים שאינם מחייבים אתכם לערוך שיפוץ מקיף בדירה, במקרים אלה תוכלו להסתפק בעבודות של צביעת דירה על יד חברה מקצועית ואמינה. כאשר צוות החברה צובע את הדירה עליכם לוודא כי הצבעים מכסים את השקעים והתקעים החכמים כדי להגן עליהם ולהימנע מנזק למערכת ומשאריות צבע המכערות את התקעים החכמים.

צביעת הדירה כחלק בלתי נפרד מהתקנת מערכת בית חכם

כדאי לבחור בקפידה את הגוונים ומומלץ לצבוע את הנכס רק בצבעים איכותיים, בהתאמה לעיצוב החדש והיוקרתי לאחר התקנת מערכת בית חכם. ניתן לבחור קיר דומיננטי בסלון הבית ולצבוע אותו בגוון נועז, אפשר גם לחפות קירות באמצעות טפטים, בשילוב גוונים מיוחדים וצביעה דקורטיבית ואמנותית.

כאמור, את עבודות הצבע כדאי לבצע במקביל להתקנת מערכת בית חכם, כך תוכלו לחסוך בעלויות וליהנות משדרוג הנכס ומהתאמתו לסגנון החיים שלכם. יש מגוון טכניקות צביעה המתאימות לבתים חכמים, כדאי להתייעץ עם חברה מקצועית המתמחה בכל עבודות הצבע, כך תוכלו לקבל החלטות נכונות וליהנות מתוצאה מרשימה ומעיצוב יוקרתי ומלהיב.

Speak Your Mind

*