אמצעים של ניקיון חכם לבית חכם!

השקעתם לא מעט במערכות הבית החכם, ואתם רוצים ליהנות כעת מאיכות חיים גבוהה מאד. אולם, יש דבר אחד אשר כמובן מוציא אתכם משלוותכם, זה כשהבית שלכם מתחיל להתלכלך. ברמה העקרונית, צריך להשלים עם העובדה שכל בית מתלכלך – גם בית חכם. אולם, מדוע שלא תנסו לקדם פתרונות של ניקיון חכם בבית החכם שלכם? או פתרונות שיאפשרו לכם ליהנות מניקיון מהיר במיוחד, במינימום מאמץ, וכך תוכלו לשמור על הבית נקי לאורך זמן, וליהנות באמת מכל המערכות המיוחדות שיש בו.

כמה אמצעים חכמים ומיוחדים.

  • שואב אבק מרכזי – במקום ללכת עם שואב אבק בכל רחבי הבית, מדעו שלא תתקינו שאב אבק מרכזי בבית שלכם? שואב כזה מתבסס בעצם על מיכל ענק שיהיה צמוד לבית שלכם (בחניון, במחסן, וכיו"ב), כאשר החלקים עצמם שבעזרתם תשאבו את האבק יהיו בכל רחבי הבית! מתוך שקעים מיוחדים בקיר תוכלו להוציא צינורות שאיבה מיוחדות, וכך לשאוב בקלות את הלכלוך בכל חדר בצורה מהנה! כיום אפשר לשלב אפילו תחנות שאיבה במקומות נוספים – למשל שיהיו פתחי שאיבה במשקופים בקירות, שיהיו מגירות שאיבה שלתוכן אפשר להעביר את כל האבק, ועוד. אלו הם אמצעים באמת מיוחדים, שמאפשרים לכם להיפטר בקלות מכל טיפת אבק.
  • רכשו מכונת שטיפה בלחץ – אם אתם רוצים פתרון נוח לשטיפה מהירה של הרצפה שלכם, מדעו שלא תרכשו מכונת שטיפה בלחץ? מדובר על מכונות עם תפעול פשוט מאד. אתם מחברים אותן למקור מים (למשל בצנרת במטבח) ומכאן המכונה כבר תעשה את שלה – היא משפריצה מים בלחץ גבוה מאד על הרצפה, ובכך מנקה אותם ומבריקה אותה. במקום לעבור עם דלי וסחבה – המכונה תדאג שתוך דקה אחת כל הבית כבר יהיה עם מים. היתרון הוא שלא מדובר על המון מים. מאחר שמדובר על שטיפה בלחץ גבוה, לא צריך כמויות עצומות של עשרות ליטרים – כי עוצמת הלחץ כבר עושה את העבודה בעצמה. כמובן שלאחר מכן גורפים הכל בקלות ובמהירות. יש לזכור שכיום, אפשר לקנות מכונת שטיפה בלחץ שמגיעה גם ביחד עם נוזל ניקוי בתוכה, כך שהשטיפה היא כבר מלכתחילה עם נוזל מתאים, ויש מכונות שיש להן אפילו מרכיב של ייבשו ושל טאטוא.
  • ומה עם כדור ניקיון? – עוד מכשיר חכם מאד לבית החכם שלכם הוא כדור ניקיון. מדובר בעצם על שואב אבק רובוטי, אבל בניגוד לאל ושמגיעים בצורה השוטה-  כאן מדובר על כדור. העובדה שהוא כדור מאפשרת לו להתגלגל בקלות בין אזורים שונים בבית, ולשאוב היטב את האבק גם מפינות שונות (דבר שקשה לעשות עם שואבי אבק אחרים).

אפשרויות חדשות לניקיון הבית

אז מה אנו למדים בעצם? כיום יש כל כך הרבה אפשרויות חכמות ומיוחדות לניקיון הבית החכם שלכם! אתם מוזמנים להצטייד במיטב המכשירים, וליהנות כעת מבית מצוחצח ללא מאמץ.